Zabawa w paintball

Wspaniała i bezpieczna zabawa na świeżym powietrzu dla Twojego dziecka.

W XXI wieku dzieci jako formę zabawy chętniej wybierają komputer, tablet czy telefon, zamiast aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dzięki naszym różnorodnym scenariuszom rozgrywek wzbudzamy zainteresowanie dzieci zabawą na świeżym powietrzu. Taka forma rozrywki uczy pracy w zespole, rywalizacji i dążenia do wyznaczonego celu. W czasie zabawy rodzą się nowe przyjaźnie, a wspomnienia po grze pozostają na długie lata. Jeżeli jesteś mieszkańcem Poznania lub okolic to mamy dla Twoich pociech propozycję niepowtarzalnej zabawy. To właśnie w Poznaniu stworzyliśmy Akademię paintballu dedykowaną dzieciom w wieku od 8 do 13 lat, gdzie oprócz gwarancji wspaniałej zabawy zapewniamy również bezpieczeństwo.

Zabawa w paintball – zdobywanie nowych umiejętności

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i doskonale zdajemy sobie sprawę, że w wieku cyfryzacji trudno jest je namówić do zabaw wymagających aktywności fizycznej w plenerze. Nasza oferta to nie tylko „strzelanka” kulkami z farbą. Dzieci mają do wyboru różnorodne scenariusze rozgrywek paintballowych, które przeniosą je w zupełnie inną rzeczywistość i pozwolą rozwinąć wodze fantazji. Podczas gry dzieci wcielają się w różne postaci, takie jak snajper czy strzelec wyborowy. Dzięki różnym scenariuszom w każdej kolejnej rozgrywce dzieci wcielają się w inne postaci. Akademia paintballu – Poznań, to miejsce rozwoju takich kompetencji, jak umiejętności interpersonalne, działanie pod presją czasu, asertywność, empatia i wiele innych.

Rozgrywki są konstruowane w taki sposób, że dla osiągnięcia sukcesu konieczna jest pełna gra zespołowa. Dzięki temu zawodnicy uczą się współdziałania i polegania na sobie. Kolejną zaletą tej formy rozrywki jest rozwój fizyczny poprzez dużą aktywność ruchową na zróżnicowanym terenie. Na polu paintballowym dzieci zdobywają zupełnie inną wiedzę i umiejętności niż w szkole, czy przed ekranem komputera.

Zarówno dla Państwa, jak i dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci. Nad całością każdych zajęć czuwają kompetentni i doświadczeni instruktorzy. Każde dziecko dostaje każdorazowo sprawdzany i specjalnie dostosowany do jego wieku strój i sprzęt. Jeżeli podczas zagorzałych walk zdarzą się siniaki i zadrapania, to będą to tylko dumne pamiątki z pola bitwy.

Dodatkowe atrakcje

Każde zajęcia kończą się wspólny ogniskiem z kiełbaskami. Jest to dobry moment na podsumowanie rozgrywki i wyciągnięcie wniosków. Podczas wspólnego pieczenia kiełbasek nawiązywane są nowe przyjaźnie, które skutkują kolejnymi spotkaniami na polu paintballowym zamiast wirtualnej rzeczywistości.

Oferta urodzinkowa

W naszej ofercie znajdziecie również nietuzinkowy sposób na organizację urodzinek dla Waszych dzieci. Oczywiście najważniejszą osobą podczas tej zabawy będzie jubilat. Po rozgrywce dzieci będą się bawiły na urodzinkowym party z tortem i ogniskiem, na którym będą piekły kiełbaski. Takie urodzinki na długo zapadną w pamięci uczestników i będą pięknym wspomnieniem. Paintball jest świetną alternatywą spędzania wolnego czasu i celebrowania urodzinek w stosunku do stereotypowego siedzenia z nosem w komputerze lub nudnym przyjęciem przy suto zastawionym stole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. stosowane będzie unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ujednolici zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europerjskiej. W związku z tym, uprzejmie informujemy:

 • Administratorem podanych danych osobowych jest Mrucon Group Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu, ul. Krótka 8, 62-030 Luboń, która jest właścicielem marki United Paintball
 • Dane osobowe będą przetwarzane w przez okres maksymalnie 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe) od dnia uzyskania danych.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt. 1 lit b) i c) RODO
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.
 • Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa / dane będą udostępniane wskazanych niżej podmiotom:
  MruCon Group Sp. z o.o., EventForYou Sp z o.o., MruCon Events Sp. z o.o., TaxCoach Sp. z o.o., ERP-a Sp. z o.o., Studio M Sp z o.o., MruCon Travel Sp. z o.o., MruCon Logistic Sp. z o.o., Event Catering Sp. z o.o. i inne podmioty kapitałowo lub osobowo powiązane z Zarządem lub Spółką.
 • Odbiorcami danych osobowych jest obsługujący Administratora hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.
 • Podanie przez osobę danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcie umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.
 • Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Mrucon Group Sp. z o.o. w celach marketingowych, tj. w zakresie przesyłania przez Administratora danych informacji o promocjach i ofertach na usługi marki United Paintball dostępnymi kanałami komunikacji, w szczególności w formie elektronicznej.
 • Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych.

Kontynuuj