Poznań – Starołęka

Pole na Starołęce to najciekawszy obiekt paintballowy w Poznaniu i Wielkopolsce. Dzięki doskonałej lokalizacji w samym Poznaniu, dotarcie do centrum gry staje się niezwykle wygodne i proste. Dojechać można do nas tramwajem, autobusem, samochodem, a nawet dojść piechotą. Przed polem znajduje się także duży parking.

Gry na polu przy ulicy Starołęckiej mogą odbywać się również po zmroku – teren jest oświetlony za pomocą mocnych reflektorów.

Teren ma bardzo zróżnicowaną i pofałdowaną powierzchnie, a różnica wysokości przekracza nawet 20 metrów. Na terenie rozgrywek znajdują się niezliczone atrakcje, zaprojektowane i dostosowane specjalnie pod grę w paintball. Na polu znaleźć można m.in. wieże strzeleckie, wzmacniane bunkry, miasteczko z dziesiątkami tajemniczych pomieszczeń, wraki samochód , okopy i nie tylko.

Teren oprócz wspaniałej lokalizacji i różnorodności przeszkód wyposażony jest w zaplecze cateringowe w postaci ogromnej wiaty o powierzchni prawie 200 m2. Grill oraz ognisko na polu paintballowym przy ulicy Starołęckiej 60 nigdy nie gaśnie. Na terenie znajduje się również zaplecze sanitarne, w którym można wziąć prysznic po zakończeniu rozgrywek.

Zapraszamy na pole zarówno amatorów paintball jak i doświadczonych graczy poszukujący terenu na jakim jeszcze nie graliście!

Lokalizacja

ul. Starołęcka 60, 61-361 Poznań