Poznań – Starołęka

Pole na Starołęce to najciekawszy obiekt paintballowy w Poznaniu i Wielkopolsce. Dzięki doskonałej lokalizacji w samym Poznaniu, dotarcie do centrum gry staje się niezwykle wygodne i proste. Dojechać można do nas tramwajem, autobusem, samochodem, a nawet dojść piechotą. Przed polem znajduje się także duży parking.

Gry na polu przy ulicy Starołęckiej mogą odbywać się również po zmroku – teren jest oświetlony za pomocą mocnych reflektorów.

Teren ma bardzo zróżnicowaną i pofałdowaną powierzchnie, a różnica wysokości przekracza nawet 20 metrów. Na terenie rozgrywek znajdują się niezliczone atrakcje, zaprojektowane i dostosowane specjalnie pod grę w paintball. Na polu znaleźć można m.in. wieże strzeleckie, wzmacniane bunkry, miasteczko z dziesiątkami tajemniczych pomieszczeń, wraki samochód , okopy i nie tylko.

Teren oprócz wspaniałej lokalizacji i różnorodności przeszkód wyposażony jest w zaplecze cateringowe w postaci ogromnej wiaty o powierzchni prawie 200 m2. Grill oraz ognisko na polu paintballowym przy ulicy Starołęckiej 60 nigdy nie gaśnie. Na terenie znajduje się również zaplecze sanitarne, w którym można wziąć prysznic po zakończeniu rozgrywek.

Zapraszamy na pole zarówno amatorów paintball jak i doświadczonych graczy poszukujący terenu na jakim jeszcze nie graliście!

Lokalizacja

ul. Starołęcka 60, 61-361 Poznań

Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. stosowane będzie unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ujednolici zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europerjskiej. W związku z tym, uprzejmie informujemy:

 • Administratorem podanych danych osobowych jest Mrucon Group Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu, ul. Krótka 8, 62-030 Luboń, która jest właścicielem marki United Paintball
 • Dane osobowe będą przetwarzane w przez okres maksymalnie 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe) od dnia uzyskania danych.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt. 1 lit b) i c) RODO
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.
 • Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa / dane będą udostępniane wskazanych niżej podmiotom:
  MruCon Group Sp. z o.o., EventForYou Sp z o.o., MruCon Events Sp. z o.o., TaxCoach Sp. z o.o., ERP-a Sp. z o.o., Studio M Sp z o.o., MruCon Travel Sp. z o.o., MruCon Logistic Sp. z o.o., Event Catering Sp. z o.o. i inne podmioty kapitałowo lub osobowo powiązane z Zarządem lub Spółką.
 • Odbiorcami danych osobowych jest obsługujący Administratora hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.
 • Podanie przez osobę danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcie umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.
 • Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Mrucon Group Sp. z o.o. w celach marketingowych, tj. w zakresie przesyłania przez Administratora danych informacji o promocjach i ofertach na usługi marki United Paintball dostępnymi kanałami komunikacji, w szczególności w formie elektronicznej.
 • Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych.

Kontynuuj