Paintball – imprezy firmowe

Organizacja imprez firmowych z paintballem

Serdecznie zapraszamy do organizacji wraz z nami wyjątkowych spotkań integracyjnych, których główną atrakcją będzie paintball. Imprezy integracyjne sprawdzają się w każdej firmie i pozytywnie wpływają na relację pomiędzy pracownikami. Naszą lokalizacją jest Poznań, jednak serdecznie zapraszamy również zainteresowanych z bardziej odległych miejscowości.

Dlaczego my?

Posiadamy własne pola do paintballa, rozbudowaną infrastrukturę, wysokiej klasy sprzęt i wykwalifikowanych instruktorów. Jednocześnie zapewniamy szereg atrakcji dodatkowych. Dysponujemy rozległą przestrzenią o dużym zróżnicowaniu terenu, co sprawia, że z łatwością dopasujemy ofertę do oczekiwanego przez konkretnego klienta poziomu trudności. Pracownicy Państwa firmy, w czasie zabawy u nas będą ze sobą współpracować w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zrodzą się wspólne wspomnienia, pojawią się powody do śmiechu, co będzie miało korzystny wydźwięk, w późniejszym czasie, gdy trzeba będzie stawić czoła kolejnym wyzwaniom zawodowym. Imprezy integracyjne pozwalają budować lepsze relację wśród personelu firmowego, a wypoczynek poprzez zabawę na świeżym powietrzu służy każdemu.

Indywidualne podejście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. stosowane będzie unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ujednolici zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europerjskiej. W związku z tym, uprzejmie informujemy:

 • Administratorem podanych danych osobowych jest Mrucon Group Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu, ul. Krótka 8, 62-030 Luboń, która jest właścicielem marki United Paintball
 • Dane osobowe będą przetwarzane w przez okres maksymalnie 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe) od dnia uzyskania danych.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt. 1 lit b) i c) RODO
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.
 • Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa / dane będą udostępniane wskazanych niżej podmiotom:
  MruCon Group Sp. z o.o., EventForYou Sp z o.o., MruCon Events Sp. z o.o., TaxCoach Sp. z o.o., ERP-a Sp. z o.o., Studio M Sp z o.o., MruCon Travel Sp. z o.o., MruCon Logistic Sp. z o.o., Event Catering Sp. z o.o. i inne podmioty kapitałowo lub osobowo powiązane z Zarządem lub Spółką.
 • Odbiorcami danych osobowych jest obsługujący Administratora hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.
 • Podanie przez osobę danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcie umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.
 • Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Mrucon Group Sp. z o.o. w celach marketingowych, tj. w zakresie przesyłania przez Administratora danych informacji o promocjach i ofertach na usługi marki United Paintball dostępnymi kanałami komunikacji, w szczególności w formie elektronicznej.
 • Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych.

Kontynuuj