Paintball – idealne miejsce w Wielkopolsce

Paintball- idealne miejsce w Wielkopolsce

Paintball to rewelacyjna zabawa dla osób w różnym wieku, bo któż z nas nie lubi poczuć dawki adrenaliny? W czasie takiej zabawy możemy wykazać się pomysłowością, sprawnością, szybkością i celnością, a to zapewne jeszcze nie koniec cech, które przydadzą nam się w grze. Paintball w Wielkopolsce, jak i w innych województwach na terenie naszego kraju cieszy się rosnącą popularnością.

Jest to trend całkowicie zrozumiały, z uwagi na fakt, iż stale poszukujemy sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu na powietrzu wraz z bliskimi i znajomymi. Dlatego właśnie rozgrywka w paintball może okazać się niezwykłą alternatywą do innych form aktywności fizycznej w plenerze.

Paintball dedykowany dzieciom

Na polach paintballowych doskonale czują się dzieci i młodzież. Z myślą o nich organizujemy specjalne zajęcia tematyczne, dopasowane do ich potrzeb i możliwości, tak aby spotkanie z kulkami farby zostało dobrze zapamiętane i rodziło jedynie miłe skojarzenia i wspomnienia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, najwyższej jakości sprzęt i wykwalikowana kadra instruktorska. Dzięki temu rodzice mają pewność, ze ich dzieciom nie grozi żadne niebezpieczeństwo podczas zabawy, a po rozgrywce pozostaną same miłe wspomnienia.

Paintball – idealny pomysł na imprezę firmową

Paintball w Wielkopolsce, to również świetny pomysł na dużą imprezę firmową. Podejmujemy się organizacji eventów nawet na kilkaset osób. Dajemy gwarancję przygotowania imprezy w każdym jej aspekcie. Czas spędzonych na naszych polach, który na długo pozostanie w pamięci, pozwoli na szczególną integrację pracowników w czasie wspólnej aktywności. Wspomnienia wspólnych rozgrywek paintballowych na długo pozostaną powodem do rozmów, co przełoży się na poprawę klimatu w firmie. A dobry klimat, to jak wiadomo, zdecydowanie lepsze wyniki pracy. Przygotowujemy dedykowane scenariusze dla firm, tak by każdy uczestnik walki otrzymywał odpowiednie zadanie, które jest przełożone na jego zakres kompetencji i pomaga zweryfikować jego miejsce w organizacji. Jednakże forma w jakiej przebiegają rozgrywki daje poczucie prawdziwej zabawy, a nie weryfikacji kompetencji.

Paintball – męski sposób na wieczór kawalerski

Nasze pola znajdują się w samym sercu Wielkopolski. Paintball jest naszą pasją i sposobem na świetną zabawę w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. Okazuje się, że świetnie sprawdza się również w czasie wieczoru kawalerskiego. Panowie mogą stoczyć między sobą ciekawą rozgrywkę, według określonego scenariusza. Po stoczonych walkach organizujemy dla uczestników wieczoru kawalerskiego ognisko. W ten sposób Panowie świętują ostatnie godziny „wolności” przyszłego Pana Młodego. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu Panów, którzy pragną zorganizować paintballowy wieczór kawalerski. Dzięki rozmowie szybciej i łatwiej ustalimy wszystkie szczegóły męskiego spotkania. Zapewniamy, że żaden z Panów nigdy nie zapomni tego szczególnego wieczoru.

Własne pola paintballowe

Wyróżnia nas również to, że posiadamy własne pola paintballowe. Dzięki temu możemy m.in. wykazywać się dużą elastycznością i dopasowywać rozgrywkę w sposób indywidualny. Na naszych polach teren jest bardzo zróżnicowany, co pozwala na organizacje walk o różnych stopniach trudności. Gwarantujemy również liczne przeszkody i atrakcje, które sprawiają, że zawodnicy czują się jak prawdziwi żołnierze i długo pamiętają swoje podboje i potyczki.

Wykwalifikowana kadra instruktorska

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników zabawy i ich pełne zadowolenie. Dlatego dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który posiada wszelkie niezbędne atesty. Dodatkowym atutem jest opieka w pełni wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Doskonale znają teren i jego zróżnicowanie, co już na etapie szkolenia pozwala im uczulić grupę na ewentualne zagrożenia. W ten sposób gramy zgodnie ze scenariuszem, a oprócz tego jesteśmy bezpieczni i umiemy precyzyjnie obsługiwać sprzęt, z którego korzystamy.

Atrakcyjne, konkurencyjne ceny

Dysponujemy szerokim, własnym zapleczem technicznym, zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę i posiadamy nowoczesną infrastrukturę, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom atrakcyjne ceny. Jesteśmy niezwykle konkurencyjni ze względu na ilość atrakcji, jaką jesteśmy w stanie zapewnić w cenie w czasie jednej rozgrywki. Dodatkowo bezcenny jest fakt, że rodzice mogą powierzyć nam swoje dzieci na czas zabawy, bez obaw o ich bezpieczeństwo.

Paintball to świetna rozrywka dla każdego

Zabawa, jaką jest paintball łączy pokolenia, sprawdza się wśród dzieci, młodzieży, znajomych pracujących w jednej firmie, czy bliskich przyjaciół, a nawet w czasie wieczoru kawalerskiego. Rozgrywka, która pozwala nam przenieść się do zupełnie innego świata, który zwykle oglądamy w filmach lub grach komputerowych budzi zainteresowanie i niezaprzeczalne emocje. Stajemy się tu częścią czegoś niezwykłego. Przeżywamy przygodę, żywcem zaczerpniętą z innego świata.

Z całą pewnością paintball sprawdzi się w wielu sytuacjach i przy wielu okazjach, bo może być to sposób na uczczenie czegoś, zorganizowanie imprezy plenerowej, czy integracji firmowej z dobrą zabawą. Nasi pracownicy i instruktorzy dopilnują, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i aby nikt nie opuścił pól niezadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. stosowane będzie unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ujednolici zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europerjskiej. W związku z tym, uprzejmie informujemy:

 • Administratorem podanych danych osobowych jest Mrucon Group Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu, ul. Krótka 8, 62-030 Luboń, która jest właścicielem marki United Paintball
 • Dane osobowe będą przetwarzane w przez okres maksymalnie 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe) od dnia uzyskania danych.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt. 1 lit b) i c) RODO
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.
 • Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa / dane będą udostępniane wskazanych niżej podmiotom:
  MruCon Group Sp. z o.o., EventForYou Sp z o.o., MruCon Events Sp. z o.o., TaxCoach Sp. z o.o., ERP-a Sp. z o.o., Studio M Sp z o.o., MruCon Travel Sp. z o.o., MruCon Logistic Sp. z o.o., Event Catering Sp. z o.o. i inne podmioty kapitałowo lub osobowo powiązane z Zarządem lub Spółką.
 • Odbiorcami danych osobowych jest obsługujący Administratora hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.
 • Podanie przez osobę danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcie umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.
 • Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Mrucon Group Sp. z o.o. w celach marketingowych, tj. w zakresie przesyłania przez Administratora danych informacji o promocjach i ofertach na usługi marki United Paintball dostępnymi kanałami komunikacji, w szczególności w formie elektronicznej.
 • Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych.

Kontynuuj