Nasze usługi

IMPREZY

FIRMOWE

Impreza na polu paintballowym to idealne rozwiązanie team buildingowe dla pracowników.

Pozwoli im poczuć solidarność, odpowiedzialność i zbudować jeszcze silniejsze więzi w zakresie wzajemnej współpracy.

Dodatkowo po odbyciu rozgrywki, cały zespół (niezależnie od liczby osób) może się delektować specjałami z naszego grilla i ogniska.

WIECZORY

KAWALERSKIE

Od wielu lat paintball to jedna z najpopularniejszych atrakcji na wieczory kawalerskie.

Rozgrywki zapewniają dobrą zabawę, rywalizację zespołową oraz wyzwalają w uczestnikach pozytywne emocje. Po zaciętej bitwie o honor, na graczy czekać będzie gama innych specjalnie dobranych atrakcji.

GRA

OTWARTA

Czyż to nie ekscytujące poznać sojuszników i rywali w trakcie gry?

United Paintball stworzył idealne warunki również dla tych, którzy nie lubią się organizować! Zapewniamy dreszcz emocji i zabicie nudy w ramach spontanicznego doboru. Organizujemy co weekend rozgrywki, a osoby zainteresowane dzielimy na drużyny. Tym samym Gra Otwarta jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna i porywająca!

COME & PLAY

To oferta skierowana dla każdego!

Jeżeli masz ochotę zagrać w paintball ze znajomymi to wystarczy przyjechać, wybrać jeden z pakietów (zgodnie z naszym cennikiem) i zagrać. Nic prostszego! Aby mieć pewność że w wybranym przez Ciebie terminie pole będzie dostępne dokonaj rezerwacji poprzez formularz na naszej stronie.

GRA

24/7

na oświetlonym polu

Od 2015 r. posiadamy jedyne oświetlone pole paintballowe w Wielkopolsce! Sprawdź i zagraj po zmroku!

Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. Nie zamykamy się na polu! Organizujemy rozgrywki również w

Noclegi

Dla wymagających Klientów dbamy o obsługę od A do Z.

Oferujemy noclegi zlokalizowane około 1 km od naszego pola paintballowego. Niezależnie, czy indywidualnie, czy grupowo, zajmiemy się zapewnieniem wspaniałej rozrywki, wyżywieniem, a także bazą noclegową.

Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. stosowane będzie unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ujednolici zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europerjskiej. W związku z tym, uprzejmie informujemy:

 • Administratorem podanych danych osobowych jest Mrucon Group Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu, ul. Krótka 8, 62-030 Luboń, która jest właścicielem marki United Paintball
 • Dane osobowe będą przetwarzane w przez okres maksymalnie 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe) od dnia uzyskania danych.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt. 1 lit b) i c) RODO
 • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem.
 • Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa / dane będą udostępniane wskazanych niżej podmiotom:
  MruCon Group Sp. z o.o., EventForYou Sp z o.o., MruCon Events Sp. z o.o., TaxCoach Sp. z o.o., ERP-a Sp. z o.o., Studio M Sp z o.o., MruCon Travel Sp. z o.o., MruCon Logistic Sp. z o.o., Event Catering Sp. z o.o. i inne podmioty kapitałowo lub osobowo powiązane z Zarządem lub Spółką.
 • Odbiorcami danych osobowych jest obsługujący Administratora hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.
 • Podanie przez osobę danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcie umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.
 • Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Mrucon Group Sp. z o.o. w celach marketingowych, tj. w zakresie przesyłania przez Administratora danych informacji o promocjach i ofertach na usługi marki United Paintball dostępnymi kanałami komunikacji, w szczególności w formie elektronicznej.
 • Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych.

Kontynuuj